PETRA ČISTECKÁ

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTĚ KE ZMĚNĚ

Stravovací návyky a životní styl celkově se odráží nejen na našem fyzičnu, ale i na stavu naši mysli a obráceně. Pomáhám lidem najít jejich individuální cestu ke zdravému životnímu stylu

Žijeme ve 21. století, máme přehršel informací o tom, co máme jíst, co musíme jíst, co nesmíme jíst. Většina lidí ví mnohdy ne méně než někteří výživoví poradci, a přesto nejsou úspěšní udělat sobě a svému tělu dobře. Věřím, že vám dokáži nabídnout praktické tipy, jak se v mnohdy protichůdných informacích vyznat a také jak vybrané informace implementovat do svého života, tak aby vám bylo dobře. Pomohu vám najít vaši vlastní cestu ke zdravému životnímu stylu. Budete nejen vědět, co zdravý životní styl je, ale hlavně ho dokážete žít a užívat si radost z něj.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Trápí Vás únava nebo máte obtíže s trávením? Cítíte potřebu změny životního stylu nejen Vás, ale i celé rodiny? Chystáte se na miminko? Chcete změnit proporce svého těla? Změnili jste jídelníček a stále cítíte, že to není ono?

NABÍZÍM:

INDIVIDUÁLNÍ JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

(55 minut)

Zahrnuje diagnostiku vašeho těla s vysvětlením výsledků a základním doporučením zdravého životního stylu

850 Kč

VÍCE INFORMACÍ

SESTAVENÍ VYVÁŽENÉHO JÍDELNÍČKU NA MÍRU

(online)

Jídelníček obdržíte elektronicky společně s e-kuchařkou a pokyny, jak s jídelníčkem pracovat.

1650 Kč

VÍCE INFORMACÍ

SESTAVENÍ VYVÁŽENÉHO JÍDELNÍČKU NA MÍRU

(prezenční s diagnostikou)

Zahrnuje individuální jednorázovou konzultaci, diagnostiku vašeho těla na přístroji, změřím vás, vytvoření osobního dotazníku zahrnující Vaší anamnézu, stravovací a životní návyky.

2150 Kč

VÍCE INFORMACÍ

PROGRAM ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU

(3 až 6 měsíců)

Obsahuje několik individuálních konzultací, individuálních tréninků, vyvážený jídelníček, členství v uzavřené facebookové skupině, online konzultace po celou dobu programu, e-kuchařku, elektronické záznamy průběhu a výsledků programu.

6650 Kč

VÍCE INFORMACÍ

Jmenuji se Petra Čistecká

Již 33 let jsem dcerou své maminky, 15 měsíců maminkou své úžasné dcerky a 3 roky partnerkou báječného muže. Vzděláním inženýrka biomedicíny, srdcem kuchařka, a to se protíná v mé profesi poradce pro výživu a zdravý životní styl. Miluji jídlo a celkově práci s ním – výběr a nákup skutečných potravin, jejich kombinování, příprava a následné vychutnání hotových pokrmů, nejlépe u společného stolu s rodinou a přáteli. Je to pro mě forma relaxace a péče o sebe a své blízké. Mám také ráda přírodu a pohyb na čerstvém vzduchu…

…VÍCE O MÉ CESTĚ

Jsem také:

LEKTORKA PROJEKTU ZDRAVÍ DO ŠKOL

Vzdělávat ty nejmenší znamená lepší budoucnost. Ze zdravého dítěte se stává zdravý dospělý.

SPOLUZAKLADATELKA WEBU JIDLOVINY.CZ

Zdravé recepty a služba dodávek zdravého občerstvení.

…VÍCE O MÝCH AKTIVITÁCH

MŮJ BLOG PRO VÁS

MŮŽETE MĚ KONTAKTOVAT

KONTAKTNÍ A OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ