MOJI PARTNEŘI

Svým klientům nabízím vždy maximálně profesionální přístup, proto vyžaduji, aby se daným problematikám vždy věnovali zkušení odborníci v daném oboru. Já sama jsem odbornicí na výživu – a s tou vám také ráda pomohu. Pro celkovou změnu životního stylu zohledňující nastavení správných návyků v rámci cvičení a duchovního rozvoje vás ráda seznámím se specialisty, kterým maximálně důvěřuji. Jsou to profesionálové v oboru fyzioterapie, funkčního tréninku a CrossFitu, Faldenkreisovy metody i jógy. Více o jejich práci se můžete dozvědět níže

FYZIOTERAPIE

Radka Nulíčková

Úprava pohybových stereotypů

Radka se od raného mládí věnuje sportu a zajímá se o pohybový aparát. Studium začala na vyšší odborné škole a magisterský titul v oboru fyzioterapie získala na Fakultě tělesné výchovy a sportu v roce 2011.

Během své kariéry absolvovala dlouhou řadu specializovaných kurzů a z nich si vytvořila vlastní cestu – považuje se za fyzioterapeuta tělem i duší. Ke každému přistupuje individuálně a má ráda pacienty, kteří na svém uzdravení spolupracují. Snaží se pracovat celostně a nevidět jen konkrétní část těla, podle hesla jednoho z jejích učitelů, profesora Lewita „Kdo léči v místě bolesti, bývá ztracen“.

 

CROSSFIT A FUNKČNÍ CVIKY

Zuzana Závodná

trenérka

CrossFit je Zuzky vášní již od roku 2013 a změnil ji v životě mnoho věcí. Dává ji totiž mnohem více než fitness. V tělocvičně potkala tu nejlepší komunitu lidí, kteří se navzájem podporují jak v tělocvičně, tak i mimo ni. Zuzka miluje pomáhat lidem nalézt lepší verzi sebe sama prostřednictvím CrossFitu, učit je lépe rozumět svým tělům a cítit se silnější a zdravější každý den.

Aktivně trénuje svoje svěřence od roku 2015 a od loňského roku už ve vlastní tělocvičně CrossFit Committed South. Je certifikovaný CrossFit Level 2 trenér, instruktor fitness, trenér vzpíraní a absolvovala specializované kurzy mobility, veslování a stoje na rukou.

 

FELDENKRAIS A MASÁŽE

Eva Dorňáková

masérka a lektorka Feldenkraisovy metody

Eva je především milovnicí pohybu, možnosti a schopnosti pohybového aparátu ji nepřestávají fascinovat. Za nesmírně důležité považuje propojení těla s duší.

Skrze masáže Eva uvolňuje svaly, často i mysl. Pomocí aromaterapie pomáhá uvolňovat blokády v těle. A díky Feldenkraisově metodě se u Evy naučíte, jak slyšet sami sebe, skrze to sami sebe učit a začít se bezbolestně hýbat nebo zdokonalit svůj pohyb.

Ve své praxi se věnuje především dospělým, často a ráda pracuje s těhotnými.