Více o nabízených službách

ÚVODNÍ KONZULTACE
(75 min)
850 Kč

Poznávací konzultace, která zahrnuje seznámení se s Vámi a Vaším tělem.

Na konzultaci obdržíte sadu otázek, které za pomoci nástrojů funkční medicíny a výživy mi umožní pochopit souvislosti s Vaší problematikou či přáními. Díky těmto informacím dosáhneme maximální přínos pro Vás a individuálnost konzultace.

Po konzultaci obdržíte:

  • analýzu Vašeho stravování s doporučeními na změny
  • analýzu Vaši tělesné struktury
  • závěry ze schůzky s doporučeními pro ozdravení životního stylu

Už tato úvodní konzultace vám pomůže poslouchat lépe své tělo.

OBJEDNAT
KURZY VAŘENÍ
(individuální i skupinové)
cena na dotaz

Ztrácíte inspiraci, co zdravého vařit pro sebe a svou rodinu? Chcete začít vařit a nevíte jak do toho?

Kurz se skládá ze dvou částí (teoretické a praktické), které se prolínají a doplňují.

Po absolvování kurzu budete vědět vše potřebné a implementace doma půjde sama.

Obvyklá tématika kurzu: jednoduché a rychlé recepty nejen pro vegetariány. Vyvážená kombinace surovin. Praktické rady do kuchyně a přípravy celodenních jídel (krabičky do práce).
OBJEDNAT
PROGRAM TRVALÉ ZMĚNY
(trvání podle potřeb klienta)
cena individuální

V tomto programu vám pomohu malými změnami dosáhnout vašich dlouhodobých velkých cílů, ať už na poli stravování nebo fyzické a psychické kondice.

Základem tohoto programu je dlouhodobost naši spolupráce, díky které dokážete osvojit si nové návyky a dovednosti týkající se zdravého životního stylu. Osvojení nového návyku trvá zhruba měsíc. To je docela krátká doba na to, aby vám pozitivně změnila život od základů, nemyslíte?

Jak program probíhá? Z úvodní konzultace vyplyne vaše potřeba změny a podle této potřeby vytvoříme stravovací a pohybový plán, který vám padne na míru. Moje role bude provést vás plánem, abyste si byli jisti svými kroky, budu vás motivovat a podporovat.

V rámeci programu spolupracuji rovněž s několika pohybovými specialisty, kteří v případě potřeby pomáhají mým klientům v oblastech viz odkaz výše.

OBJEDNAT

Platební podmínky

• Platby za jednorázové konzultace přijímám v hotovosti. Rovněž je možno uhradit poměrnou částku za mé služby poukázkami společností Sodexo Pass (Bonus Pass, Dárkový Pass, Relax Pass, Fokus Pas a Flexi Pass)

• U ostatních služeb je možné platit i bezhotovostně převodem na účet.

• Ověřte si u svých zaměstnavatelů, zda můžete uhradit službu firemními benefity. Spolupracuji se společnostmi Benefit Plus a Benefit a.s.

 


OBJEDNÁVAT MŮŽETE ZDE

KONTAKTNÍ A OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ