AKTIVITY

VZDĚLÁVÁNÍ

Mezi mé klienty nepatří jen dospělí, ale také děti. Lektorkou projektu Zdraví do Škol jsem se stala nedávno. Okolí mé rodiny mne často překvapovalo svými nabídkami jídla pro mou malou dceru a nenechalo si vyvrátit mýty, které jim byly vtloukány do hlav již řadu let i generací, zejména mediální masáží. Rovněž příběhy z různých školek a škol o odměňování dětí cukernými výrobky mne namotivovalo natolik, že jsem se rozhodla zasadit se o vzdělávání těch nejmenších a jakési narovnání stávajících praktik v institucích jako jsou právě školy a školky, které by měly být vzorem. Vzdělávat ty nejmenší z nás znamená lepší budoucnost celkově, protože ze zdravého dítěte se stává zdravý dospělý.

www.zdravidoskol.cz

PODPORA

Založila jsem a spravuji skupinu „DOBŘE PRO MĚ“. Je to podpůrná skupina při změně životního stylu. Ve dvou se to lépe táhne, ale co teprve ve skupině. Jedná se o uzavřenou skupinu na FB, ve které jsou kromě klientů také profesionálové, trenéři různých sportů a metodik – fyzioterapie, funkční trénink, crossfit a jóga. Byla založena za účelem vzájemné motivace a sdílení radostí i starostí v oblasti stravy a pohybu. Ne vždy se nám chce vyrazit do tělocvičny, bazénu, zaběhat si, či jen na procházku. Skupina slouží i jako inspirace k objevení jiných pohybových aktivit, než je ta naše oblíbená.

JÍDLOVINY

Se svými dvěma dlouholetými přítelkyněmi jsme započaly projekt Jidloviny.cz. Tímto projektem se snažíme inspirovat své okolí k vaření ze zdravých a skutečných potravin. Vaření doma považujeme za základ pro zdravý životní styl. Považujeme to za zábavu, ale i společenskou událost, zejména při konzumaci připraveného jídla společně u stolu. Zdravé vaření doma zažívá doufejme renezanci. Věříme, že lidé se vrátí „k plotnám“ s ryzími, čerstvými, domácími potravinami a ty extra trvanlivé nechají v obchodech.

Jidloviny.cz